Про нас

divosvit

Вишгородський районний Центр художньої творчості

дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»

один з найбільших закладів позашкільної освіти в Україні.

Заснований на підставі рішення Вишгородської районної ради 26 грудня 2000 року як Вишгородський районний Центр позашкільної освіти «Дивосвіт»; потім набув остаточної реєстрації як Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» 5 грудня 2001 року.

За підсумками рейтингу роботи позашкільних закладів Київської області з 2004 року має високий рівень.

У квітні 2005 року рішенням Регіональної експертної ради Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт» було атестовано з відзнакою.

У травні 2010 року ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт» отримав Золотий кубок в обласному рейтингу успішності позашкільних закладів Київщини «Лідер позашкільної освіти».

Приміщення для проведення гурткової роботи (класи для занять музичних та вокальних студій, танцювальний клас); концертна зала для проведення основних заходів Центру, виставкова площа для розміщення експозицій мистецьких студій та адміністративно-методичний центр знаходяться у Вишгороді за адресою: пр. Т. Шевченка, 8.

У смт. Димер працює відділення Центру, яке має власне приміщення, де розташовані актова зала і танцювальний клас, методичний кабінет, ігротека, кабінети гурткової роботи, музей кіностудії «Сурмач», майстерні.

ЦТ «Дивосвіт» також здійснює свою діяльність на базі дитячого будинку «Любисток» (с. Нові Петрівці), Катюжанського вищого професійно-технічного училища та на базі 26 загальноосвітніх закладів нашого району та міста.