«ПРОЛІСОК» на Міжнародному телевізійному дитячому фестивалі «Euro music dance»

06.10.2014

27 - 28 вересня у місті Києві відбувся І Міжнародний благодійний телевізійний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Euro music dance». Конкурс проходив за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту м. Києва та виконавчого органу Київської міської ради. До столиці завітали дитячі колективи з Білорусі, Вірменії та з різних куточків України.
Запрошення до участі у фестивалі-конкурсі отримали і вихованці «Дивосвіту». Студія хореографічних мініатюр «Пролісок» (керівник Олександра Нетикша) з Димерського відділення Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», як завжди, була помічена і відзначена журі та глядачами фестивалю.

Euromusic dance

Виступи конкурсантів оцінювало компетентне журі, у складі якого були Ніна Матвієнко, Володимир Бистряков, Злата Огнєвич та інші.
Студію «Пролісок» було визнано одним із найяскравіших колективів конкурсу.
Юні вихованці студії увійшли до Гранд-фіналу фестивалю та здобули нагороди: лауреатом І премії фестивалю стала композиція «Весела перерва», композиція «Нескучний галоп» молодшої групи - лауреатом ІІ премії, а старша група колективу здобула звання лауреатів ІІІ премії з композицією «Аве, Марія».
Уже не вперше вихованці студії хореографічних мініатюр «Пролісок» здобувають перемоги на конкурсах - і цьому передує кропітка праця юних танцюристів та керівника колективу. Олександра Нетикша завжди вирізняється творчим підходом до роботи, креативними ідеями у постановці хореографічних композицій, які виконані у формі естрадних мініатюр.
Перемога у конкурсі - це завжди результат спільної праці дітей, керівника студії та дружнього батьківського колективу, який надає моральну підтримку та фінансову допомогу.
Тож побажаємо юним вихованцям «Проліска» та їхньому керівникові Олександрі Олександрівні натхнення і творчих злетів, що поведуть їх до нових звершень та перемог!