Інтелект-шоу «ЧУДОВА СІМКА» - 2014

11.10.2014

У Вишгородському районному Центрі творчості «Дивосвіт» розпочалася осіння серія ігор проекту «Інтелектуальний простір».

чудова_сімка-2014

10 жовтня у «Дивосвіті» відбувся перший в цьому сезоні турнір інтелектуалів «Чудова сімка», в якому змагалися шість команд зі шкіл Вишгородського району: Лебедівської, Козаровицької, Вишгородської №1 загальноосвітніх шкіл, Демидівської спеціалізованої школи, Димерської гімназії та Вишгородського технічного ліцею.

чудова_сімка-2014

Інтелект-шоу «Чудова сімка» має свої особливості: з кожної сімки учасників з кожним наступним конкурсом вибуває один з гравців, таким чином, у останньому конкурсі бере участь всього один учасник «чудової сімки». Втім, втрачаючи гравця, команда має змогу вигравати більше балів, адже з кожним конкурсом «вартість» правильної відповіді зростає.
Кількість гравців у команді і кількість питань у кожному турі відповідала назвам конкурсів, які мали доволі широкий спектр тем.
Перший конкурс «Сім кольорів» складався з семи питань, пов'язаних саме з кольорами веселки. З назви наступного конкурсу «№6» випливала і його тематика, пов'язана із зазначеною у назві цифрою. Конкурс «Квінтет» складався з п'яти питань про музичні інструменти. Конкурс «Чотири кути» теж був мистецьким - з чотирьох частин команди мали скласти зображення чотирьох відомих скульптур.

чудова_сімка-2014

 

чудова_сімка-2014

У конкурсі «Три в одному» учасникам потрібно було знайти омонім, який відповідає трьом ознакам, що характеризують три його значення.
Найскладнішими, але й найбільш вартісними були останні конкурси, в яких в командах залишилося по два, а потім і по одному гравцю. Конкурс «Дві протилежності» і останній конкурс «Один + один» були результативними тільки для двох команд. І це, звісно, позначилося на результатах гри - лідер гри опинився на другій позиції, поступившись своїм місцем тим, хто відповів на «найдорожчі» запитання.

чудова_сімка-2014

 

чудова_сімка-2014

Отже, за результатами гри склалася така трійка лідерів:
ІІІ місце - команда Лебедівської загальноосвітньої школи;
ІІ місце - команда Вишгородського технічного ліцею;
І місце - команда Вишгородської загальноосвітньої школи №1.

чудова_сімка-2014

Тож Вишгородська перша і в цьому сезоні утримала свої позиції минулорічного лідера в інтелектуальних іграх.
А наших інтелектуалів ще чекають наступні серії ігор. Далі буде...

 

Фотозвіт про інтелект-шоу "ЧУДОВА СІМКА" - 2014 можна подивитися на наших сторінках у соціальних мережах facebook та vkontakte.