2014 рік в Україні — рік Тараса Шевченка

31.01.2014

2014 рік в Україні оголошений роком Тараса Шевченка.

200-річчя Кобзаря святкуватимуть не тільки в Україні, а й по всьому світу, цю дату було включено до Календаря пам'ятних дат, до відзначення яких ЮНЕСКО приєднуватиметься протягом 2014-2015 років.

Поетичні твори Шевченка є основою сучасної української літератури і мови. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Цей геній української нації уособлює в собі дух свободи і відродження, національну свідомість і патріотизм.
Особлива увага ювілейній даті приділяється в освітніх закладах. Мистецька спадщина Кобзаря знаходить відгук у дитячій творчості. Вишгородський районний Центр художньої творчості «Дивосвіт» спільно з відділом освіти Вишгородської РДА запрошує всі освітні заклади району та міста Вишгорода взяти участь у районному мистецькому огляді-конкурсі «ШЕВЧЕНКОВОЮ СТЕЖИНОЮ».

шевченковою стежиною

У лютому буде проведено зональні огляди в освітніх закладах Вишгородського району, зібрані виставкові роботи.
1 березня у Вишгородському районному центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» буде діяти мистецька експозиція «Палітра Шевченкового слова», в якій буде розміщено виставкові роботи юних митців Вишгородщини з образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва.
14 березня відбудеться велике мистецьке свято «Шевченкова весна», на якому будуть представлені найкращі творчі роботи, концертні номери, відбудеться нагородження переможців огляду-конкурсу.

Умови проведення районного мистецького огляду-конкурсу
«Шевченковою стежиною»