Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій»!

29.10.2013

26 - 27 жовтня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій». Творчі колективи Вишгородського Центру творчості «Дивосвіт» - зразковий ансамбль «Рум'янок», хореографічні студії «Ліберті» та «Пролісок» - з успіхом виступили на ньому і вибороли перемоги та відзнаки фестивалю.

джерело надій

«Джерело надій» - один із найбільш авторитетних дитячих та юнацьких конкурсів мистецтв, який ставить за мету виявлення обдарованих, талановитих дітей та молоді, підсилення впливу професійного мистецтва у естетичному вихованні підростаючого покоління. За роки існування фестивалю в журі брали участь провідні спеціалісти, авторитетні фахівці у сферах музики, вокального жанру, хореографії, видатні діячі культури та мистецтв України, представники Міністерства культури України, преси та телебачення.
Ансамбль «Рум'янок» привіз з конкурсу три найвищих нагороди: І місце у своїх вікових категоріях у номінації «Інструментальні колективи» здобули композиція на мелодію української народної пісні «Ой, чий то кінь стоїть» та композиція «Ретро на сопілках»; Гран-прі фестивалю отримала композиція «Сопілковий тік». Крім того, «Рум'янки» отримали кубок фестивалю за неординарне і креативне втілення на сцені музичних творів.

сопілковий тік _ рум'янок

Хореографічна студія «Ліберті» виступала в номінації фестивалю, яка була найбільшою за кількістю учасників, тож і вибороти призове місце у ній було найважче. Результат - танець «Ляльки» отримав ІІ місце у номінації «Сучасний танець».

ляльки _ ліберті

Серед дитячих танців І місце посіла молодша група хореографічної студії «Пролісок» Димерського відділення ЦТ «Дивосвіт» із танцем «Чунга-чанга».

чунга-чанга _ пролісок

Тож вітаємо наших артистів та керівників їхніх колективів Олену Могиль, Павла Лук'яненка та Олександру Нетикшу з перемогами і бажаємо подальших успіхів у їхній мистецькій діяльності.