Літній Leader EdCamp

05.07.2021

Відбувся літній Leader EdCamp «ACTION-школа» Обласної ради дітей Київщини. Головний меседж - «Немає! Нічого! Неможливого!». Лідери 69 громад Київської області з'їхалися до Володарки на три дні.
Розповідає учасниця збору - наш ДИВО-лідер Діляра Азгин.
- Всіх вітаю, мене звуть Діля Азгин, я голова учнівського самоврядування Вишгородської ОТГ. Мені пощастило потрапити на літній Leader EdCamp «ACTION-школа» - збір лідерів ОРДК (Обласної Ради Дітей Київщини). Тож ділюся своїми враженнями.

- Це були найвеселіші, надзвичайно цікаві і дуже пізнавальні три дні. Було все: від флешмобів і бельгійського вальсу до корисних бесід з купою нової інформації від досвідчених і розумних людей.
День перший. Познайомилися, заселилися, розділилися на «корпорації», зібралися на тренінг з тімбілдінгу та мозковий штурм, під час якого придумали своїм командам назви, девізи і кричалки. Ознайомились з Комунікаційною стратегією ОРДК на 2021/2022 роки. Потім було цікаве спілкування на тренінгах «Прокачай свою мрію» і «Портрет лідера». Увечері усі разом готувалися до флешмобу до 30-Ї річниці Незалежності України.
День другий. Насичений і драйвовий. До нас приїхав голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін. Спілкування з губернатором та депутатами ОРДК було дуже корисним - ми отримали потужну мотивацію, багато порад та подарунки. Працював комунікаційний майданчик «Лідерський дитячий рух Київщини: погляд у майбутнє», де було розміщено три інтерактивні локації «Лідерство + Партнерство = Успіх», «Мистецтво бути особистістю, «Лідерство: стратегія і тактика», на яких депутати обласної ради дітей Київщини представили ефективні моделі лідерства та своє особисте бачення успішних життєвих стратегій. А потім влаштували флешмоб, багато співали та презентували свої команди.
День третій. Наостанок, звісно, лідери та модератори прощались, підводили підсумки та обговорювали події, обмінювалися емоціями та думками щодо цього і майбутніх наших проектів. Кожен написав лист до себе в майбутнє, і через 10 років ми отримаємо ці листи... Цікаво!
Дуже вдячна організаторам Leader EdCamp - це незабутні, надзвичайно корисні і веселі кілька днів.