Звіти «Дивосвіту»

30.05.2021

Зазвичай слово «звіт» викликає якісь бюрократичні асоціації, а от у «Дивосвіті» звітів чекають з нетерпінням, адже вони в нас - творчі. Останній тиждень травня був звітним, його дуже чекали, до нього активно готувалися, йому дуже раділи наші ДИВО-митці.

29 травня звітували театрали. Це були дві вистави творчого об'єднання «Різні Люди», абсолютно різні і за жанром, і за форматом. Молодший акторський склад грав маленьку комедійну виставу «Муха-Цокотуха _ український римейк» (авторська версія казки К.Чуковського), а старші - драматичну імпровізацію «І все-таки я тебе зраджу...» (п'єса Неди Нежданої; нехрестоматійний, модерний погляд на постать Лесі Українки).

А 30 травня наші співаки і танцівники нарешті отримали довгоочікувану можливість вийти на сцену, зустрітися з глядачем і почути схвальні оплески. Звітували «Візерунок», «Соло», «NFB», «Viva». Було безліч сольних, дуетних, ансамблевих номерів, які радо зустріли шанувальники наших ДИВОвижно талановитих артистів.

У фойє «Дивосвіту» свою звітну виставкову експозицію розташували студії декоративного мистецтва «Орнамент», «Витівки», «Декоративна мозаїка», «Дівоча скриня», «Ошибана».
Тож наш двадцятий творчий сезон завершено. Далі буде...