«Що? Де? Коли?» Перша гра весняної серії

20.03.2021

20 березня у «Дивосвіті» відбулася зустріч у клубі знавців «Що? Де? Коли?». Перша гра весняної серії інтелектуальних ігор. Найулюбленіша гра вихованців нашого Центру творчості.
Грали дві команди ДИВО-знавців «Антарес» (капітан Олександр Яцун) та «Сіріус» (капітан Єлизавета Гальміз). Команди мали у складі новачків і «ветеранів» клубу, які передавали свій досвід дебютантам.

Цього разу гра мала певні особливості, що пов'язані з обставинами нашого життя: відсутність глядачів, засоби безпеки, обмежена кількість команд-учасниць. Грали п'ятірки знавців, але, як відомо, за гральним столом має бути традиційна шістка, тому в нашій грі з'явився «джокер» - найактивніший гравець усіх сезонів В'ячеслав Тарасюк, який, коли потребували обставини, грав за обидві команди.
Як завжди, знавці грали проти експертів, і перемогли з рахунком 10 - 2.
За кількістю виграних раундів була визначена команда-переможець. Тож приз «Розумна сова» отримали гравці команди «Антарес». Учасників турніру привітала директор «Дивосвіту» Олена Андріяш, вона висловила своє захоплення нашими юними інтелектуалами та подякувала організаторам Катерині Караваєвій та Інні Заблоцькій за цікаву гру.
Дякуємо за музичну паузу дебютантці гри з вокальної студії «Соло» Катерині та її керівнику Світлані Стрелковій.
Сподіваємось, що весняна серія інтелектуальних ігор та зустрічі в елітному клубі знавців «Що? Де? Коли?» будуть мати продовження. Головне, щоб усі були здорові, а розумників у «Дивосвіті» багато!