Почали навчальний рік 2020 – 2021

04.09.2020

З 1 по 4 вересня у Вишгородському районному Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» та у Димерському відділенні Центру творчості відбулися педагогічна рада та локальні настановчі наради з педагогічними та технічними працівниками Центру творчості з питань організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

Створення безпечного освітнього середовища, використання сучасних інформаційних технологій в організації гурткової роботи, навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освіті, організація змішаного типу навчання, роль самоосвіти у професійному зростанні педагога сучасного позашкільного закладу - такими були основні питання, які розглядалися на педраді та нарадах.

Збиралися на свіжому повітрі, проводили температурний скрінінг, дотримувалися заходів безпеки. Радість від початку навчального року і нового творчого сезону, який нині у «Дивосвіті» 20-й - ювілейний, завзяття, надзвичайне бажання працювати і водночас розуміння відповідальності за здоров'я дітей і однин одного - такий настрій панував під час спілкування на першій педраді.