Підсумкова педрада – 2020

04.06.2020

4 червня у Вишгородському районному Центрі творчості «Дивосвіт» відбулася підсумкова педрада «Навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освіті», яка мала на меті як підвести підсумки навчального року, так і спрямувати подальшу діяльність педагогічного колективу на майбутній творчий сезон, враховуючи досвід, набутий протягом трьох місяців дистанційного навчання під час карантину.

Наше ДИВО-життя останнім часом проходило у соцмережах та месенджерах. І хоча воно було дуже активним і плідним, ця довгоочікувана педрада була сповнена емоціями, адже зустрітися після довгої ізоляції один від одного, коли неможливе творче живе спілкування, було великою радістю для нашого педагогічного колективу (раділи й вітали один одного, звісно, на безпечній відстані).
Директор «Дивосвіту» Олена Андріяш радо привітала усіх, подякувала й відзначила усіх педагогів, які під час карантину плідно працювали і навіть стали переможцями професійних конкурсів, згадала про ювілярів, яких хотілося привітати з їхніми круглими датами вчасно, але нагода зробити це з'явилася тільки цього дня. Директор також відзначила, що на зміну нашим традиційним заходам прийшли онлайн-події: челенджі, дистанційні заняття і творчі конкурси, онлайн-вернісажі, відео-звіти - і, завдяки професійності, креативності та володінню сучасними технологіями педколективу, час на карантині ми не тільки не згаяли марно, а й набули багато нових форм та засобів творчого освітнього процесу. Олена Іванівна наголосила особливо на питаннях щодо подальшої роботи Центру творчості.
Заступник директора Оксана Філенко у своєму виступі розгорнуто й цікаво розповіла про технології дистанційного навчання, ресурси, за допомогою яких усі педагоги без виключення мають змогу оволодіти необхідними знаннями та навичками роботи онлайн. Тож у зв'язку з великою необхідністю «лікбезу» для тих, хто ще почуває себе невпевнено у цих питаннях, спланували серію тренінгів з цієї тематики, які почнуться вже у серпні.

Закінчилася педрада переглядом найцікавіших відео-звітів творчих колективів «Дивосвіту».
*Посилання на відео-звіт «Девятнадцять цікавинок дев'ятнадцятого ДИВО-сезону»