«Що? Де? Коли?». Батьки чи діти?

25.01.2020

25 січня у «Дивосвіті» зустрілися в клубі знавців «Що? Де? Коли?» наші ДИВО-інтелектуали - дві збірних команди дітей та команда батьків. У командах були представники різних колективів Центру творчості - творчого об'єднання «Різні Люди», вокальних студій «Візерунок» та «Соло», студії балетного мистецтва «NFB» - вони об'єдналися у три команди: «Команда у білому», «Команда у чорному» та чорно-біла команда батьків з прикольною назвою «Непереможні панди».

Гра захопила усіх - і дітей, і дорослих. І хоча у турнірі кожен має на меті власну перемогу, всі гравці підтримували й раділи за команди суперників, атмосфера гри була дуже позитивною і невимушеною.
У запеклій боротьбі проти експертів гри (автори Катерина Караваєва та Інна Заблоцька) перемогли наші ДИВО-знавці. За результатами виграних раундів визначився переможець серед команд знавців, володар відзнаки «Розумна сова» - «Команда у білому». Експертною радою були також визначені найкращі гравці турніру: Єлизавета Гальміз серед знавців-дітей та Діана Дем'яновська серед знавців-батьків.