Зустріч з головою Вишгородської районної ради. Питання, що турбує «Дивосвіт»

15.01.2020

15 січня педагоги Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» (директор Олена Андріяш) на чолі з начальником відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації Тетяною Форощею зустрілися з головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченком та радником голови районної ради Олександром Ростовцевим.

Приводом для зустрічі стало питання, що було озвучене на сесії Вишгородської районної ради депутатом районної ради начальником відділу інвестицій та соціально-економічного розвитку фонду комунального майна Вишгородського району Віталієм Дерпаком, про перелік об'єктів спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міста Вишгородського району, які пропонуються для проведення інвестиційних конкурсів та приватизації у 2020 році. До цього переліку включено і Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», що стурбувало педагогічний та батьківський колектив закладу.
За роз'ясненнями педагогічний колектив звернувся до голови Вишгородської районної ради. Ростислав Кириченко запевнив, що районна влада має на меті поліпшення умов та подальшу реконструкцію будівлі Центру творчості «Дивосвіт» з метою гармонійного розвитку підростаючого покоління та охоплення більшої кількості дітей Вишгородського району позашкільною освітою.