Новорічні вистави у «Дивосвіті»

30.12.2019

25 - 28 грудня у Вишгородському районному Центрі творчості «Дивосвіт» відбулися новорічні вистави. Наша версія відомої гоголівської історії «НІЧ проти РІЗДВА» вже вкотре дивує глядачів, даруючи у передноворічну пору святковий, дійсно різдвяно-новорічний настрій.
Як і щороку, наші вистави зібрали протягом чотирьох днів близько двох тисяч глядачів у залі і понад півтори сотні артистів на сцені.

Акторський склад вистави: зразкове творче об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ», керівник колективу, автор сценарію та режисер вистави Олена Титаренко.
Співали: зразкова вокальна студія «ВІЗЕРУНОК», керівник Тетяна Литвин, та вокальна студія «СОЛО», керівник Світлана Стрелкова.
Танцювали: студія балетного мистецтва «NFB», керівник Дар'я Базалєєва, та студія пластики і танцю «VIVA», керівники Діна Зав'ялова і Катерина Горбатенко.
Художник Наталія Арсенюк, світло Катерина Караваєва, костюмер Світлана Матюк.
А після останнього показу всі наші ДИВО-артисти отримали солодкі подарунки від «Дивосвіту», які вручив їм Дідусь Мороз, а потурбувалася про це директор нашого Центру творчості Олена Андріяш.