«БРЕЙН-РИНГ». Зимовий супер-фінал

12.12.2019

Вишгородський районний Центр творчості «ДИВОСВІТ» знову зібрав юних інтелектуалів загальноосвітніх закладів району на «БРЕЙН-РИНГ». Це була завершальна гра осінньої серії інтелектуальних ігор цього сезону - СУПЕР-ФІНАЛ.
Учасниками турніру стали найкращі команди за підсумками цієї серії ігор - володарі І та ІІ місць: команди 5-6 класів - «Інтелект» від гімназії «Інтелект» і команда «Димерські дракони» Димерської гімназії; команди 7-8 класів - «Позитивчики» Вишгородської школи №1 і «Адреналін» Демидівської школи; команди 9-10 класів - «Освітній портал» Лебедівської школи і «Мірмекс» Димерської гімназії.

Для таких різновікових команд авторам гри Катерині Караваєвій та Інні Заблоцькій, звісно, потрібно було знайти тему, в якій почувають себе вільно і п'ятикласник, і десятикласник. І цю тему підказав передноворічний час, у який проходив наш супер-фінал - зимові свята.
Найкращими у відбіркових раундах виявилися демидівський «Адреналін», лебедівський «Освітній портал» та «Позитивчики» з Вишгородська першої школи. Ці команди і стали учасниками вирішальної супер-фінальної гри, в якій перемогли розумники з команди «Адреналін» Демидівської школи.
Тож вітаємо усіх найрозумніших з цікавою грою, новими знаннями та досвідом, лідерів турніру - з перемогою, і чекаємо на усіх на змаганнях юних інтелектуалів у новому році.