Є питання?

20.11.2019

Наші лідери Вишгородської районної ради учнівського самоврядування спільно з «Дивосвітом» запропонували серію надзвичайно цікавих зустрічей «Є питання?», під час яких підлітки матимуть змогу поспілкуватися з дорослими, які мають унікальний досвід, є лідерами у сфері своєї діяльності та професіоналами своєї справи.
20 листопада відбулася перша зустріч - ініціативу підлітків підтримали Вишгородський міський голова Олексій Момот та секретар Вишгородської міської ради Тетяна Бражнікова.

Спілкування у форматі #Є_питання стало цікавим діалогом для учасників зустрічі, пройшло в дружній атмосфері, було дуже легким і невимушеним. Обговорили основні, з точки зору молоді, проблеми, які стосуються благоустрою міста, організації дозвілля молоді, можливості втілення в життя проектів, які пропонує молодь, наприклад, облаштування ще одного скейт-парку, тощо.
Як зазначили учасники зустрічі: «За допомогою такої форми роботи молодь вчиться брати участь у житті громади, а влада ближче знайомиться з потребами юних громадян, дослухається до їхніх порад, має змогу подивитися на проблему і шляхи її вирішення очима прогресивної молоді».