Гра «Джура». Вишгородський район. Семінар для виховників

14.11.2019

14 листопада у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся семінар з організації та проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Під час семінару педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району ознайомили з правилами та вимогами щодо проведення гри, а також з методичними матеріалами для практичного впровадження гри, яка є важливою складовою системи патріотичного виховання.
Семінар відкрила Олена Андріяш, директор Вишгородського районного Центру творчості «Дивосвіт». Завідуюча відділом краєзнавства та туризму Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Ірина Личак ознайомила присутніх з основними етапами та умовами проведення гри, презентувала обласний проект «Школа виховників джур».
Інструктивно-методичні рекомендації та поради щодо гри «Джура» надали працівники Центру творчості «Дивосвіт»: заступник директора з організаційно-масової роботи Оксана Філенко, культорганізатори Катерина Караваєва та Сергій Сальніков, керівник військово-патріотичного клубу Андрій Сологуб.
Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») активно розвивається й набирає популярності у нашому районі. Отже, цей семінар був дуже потрібним, дійсно корисним, змістовним та цікавим, адже це була можливість для всіх і отримати інформацію, і поставити свої питання, і визначити шляхи подальшого розвитку. Тож йдемо вперед - не зупиняємось на досягнутому.