Районна педрада у Межигір’ї. Новий формат

29.08.2019

29 серпня відбулася традиційна серпнева педагогічна рада освітян Вишгородщини «Освітня реформа: результати та перспективи. Якість освіти - крок до європейської інтеграції».

Від звичної форми конференції цього разу організатори відійшли, і доволі кардинально - педрада пройшла просто неба на затишній галявині Національного парку «Межигір'я» - і цей формат сподобався вишгородським освітянам. Втім, питання, що обговорювалися, були серйозні: ситуація у галузі освіти Вишгородського району, інформаційні повідомлення про актуальні напрями освіти та вектори розвитку освіти району у 2019-2020 навчальному році, узагальнення педагогічного досвіду найкращих педагогів у вихованні та роботі з обдарованими дітьми - і все це у творчому інтерактивному форматі.
Говорили не тільки педагоги, адже думка дітей про те, чого вони хочуть від нової української школи, дуже важлива. Наш ДИВО-лідер Олександр Яцун, голова Вишгородської районної ради учнівського самоврядування, спілкувався з педагогами саме на цю тему.

Звісно, і приємностей було немало: мистецькі дарунки вчителям від талановитих дітей району і дарунки від районної адміністрації юним митцям. Наші ДИВО-танцівники зі студії хореографічних мініатюр «Пролісок» потішили своєю композицією «Драйв по-українськи» і отримали за свої творчі здобутки подарунок.