Прем'єра у День Театру

28.03.2013

27 березня у Центрі творчості «Дивосвіт» відсвяткували День Театру .
Цього дня відбулася прем'єра вистави «Кентервільський привид» творчого об'єднання «Різні Люди».

aktory _ kenterwill

Виставу створено за однойменною повістю О. Уайльда. «Різні Люди» спочатку довго обирали твір для постановки, потім керівник творчого об'єднання Олена Титаренко перетворила повість на п'єсу, додавши власних ідей щодо перебігу подій у Кентервільському замку.
Привидів стало більше - вони утворили цілий клуб англійських примар - але головним і неперевершеним все-таки був лорд де Кентервіль, якого чудово і надзвичайно натхненно грає у виставі Павло Хімоніді. Американська сім'я Отісів - гамірлива і практична - доводить родинного привида до істерики, а глядачам дуже подобається спостерігати за тим, як мати сімейства (Ніна Тараруєва) намагається лікувати примару, старший син Вашингтон (Андрій Харкевич) пропонує привиду вигідний контракт в рекламній кампанії своєї фірми, а молодші Отіси (Богдан Кирильчук, Олександр Ковеня) б'ються з ним подушками. Їхня сестра Вірджинія (Єлизавета Лободенко) із розумінням ставиться до проблем привида, який в силу родинного прокляття не спав 300 років, і допомагає йому знайти нарешті спокій. Кумедні у своїй гордовитій консервативності покоївки замку (Ксенія Карпенко, Вероніка Діденко) та економка місіс Амні (Арина Сивкова) постійно непритомніють від потойбічних звуків і явищ, чим спантеличують сім'ю американців і розважають глядача.
Сценографія (Марія Бреяк), костюми (Світлана Матюк), світло (Катерина Караваєва), музичне та звукове наповнення - все допомагає втілити режисерський задум Олени Титаренко яскравіше і дуже захоплює глядачів. Гра акторів ТО «Різні Люди» щира та емоційна, кожний образ, навіть епізодичний (як, наприклад, Ріелтор у виконанні Артема Пилипенка), особливий і виразний.
Тож із вдалою прем'єрою вас, «Різні Люди»!