Справжні педагоги – завжди учні. Старт першого етапу виїзних курсів підвищення фахової кваліфікації

20.08.2019

20 вересня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» стартував перший етап виїзних пролонгованих курсів підвищення фахової кваліфікації для керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Слухачами курсів є педагоги-позашкільники двох творчих вишгородських закладів - центрів творчості «Дивосвіт» і «Джерело». До них приєдналися колеги з Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
Навчання для педагогів-позашкільників пройде у три етапи, нинішній серпневий - перший етап. Результатом навчання стануть курсові роботи кожного із слухачів пролонгованих курсів.
З початком навчання привітала усіх директор Центру творчості «Дивосвіт» Олена Андріяш.
Лекції, які висвітлили основні тенденції сучасного позашкілля, шляхи його розвитку у зв'язку з потребами сьогодення та шляхи особистісного зростання у професії для кожного педагога, потрібні для цього джерела інформації, можливості самоосвіти та практичні приклади такого вдосконалення, запропонували позашкільникам Валерій Гаврилюк (завідувач відділу позашкільної освіти, викладач кафедри філософії освіти та управління Київського обласного інституту післядипломної освіти) та кандидат педагогічних наук Ірина Сотніченко (доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти).