День відкритих… людей. Звіт творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ»

29.05.2019

ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ» вже відкрили двері до багатьох мистецьких студій нашого Центру творчості. А 29 травня відбувся ще один день відкритих дверей, точніше «День відкритих ЛЮДЕЙ», тому що цього дня звітували актори зразкового творчого об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ».

Відкрите заняття «Репетиції, репетиції і... репетиції» узагальнило для самих акторів весь той шлях, який вони проходять від початку підготовки вистави, тобто першої читки п'єси, до її прем'єри, а також познайомило глядача зі складним творчим процесом народження вистави.
Тож усі присутні були, так би мовити, запрошені за лаштунки театрального життя. Керівник творчого об'єднання Олена Титаренко запропонувала долучатися і глядачам до будь-яких вправ та завдань. Усі разом - глядачі та актори - і відео-загадки від підготовчої групи про деякі театральні поняття розгадували, і виконували вправи на дикцію, і намагалися не збитися з ритму в складних вправах на темпоритм, і сконцентруватися на взаємодії з партнерами, і озвучували маленькі етюди з уявними предметами, і... звісно, чекали на виставу.

А потім, як ведеться у театрі, антракт і після третього дзвінка почався спектакль.
Вистава «#PROsto_читаємо_КАЗКИ» відзначила свій маленький ювілей - десятий показ. «РІЗНІ ЛЮДИ» завершили свій творчий звіт саме нею, тому що саме свої «КАЗКИ» вже через день вони повезуть до Львова на Міжнародний фестиваль казок «KAZ.KAR».
Щасти вам, наші артисти! Браво! Успіхів вам і вашим «Казкам»!