Хороші новини від лідерів учнівського самоврядування

23.05.2019

Взаємодія органів дитячого і «дорослого» самоврядування у Вишгородському районі стає все тіснішою. Досвід роботи районної ради, спілкування з керівниками району, поради і щира зацікавленість у діяльності лідерського руху серед шкільної молоді з активною громадянською позицією - це те, що дійсно цікаво для лідерів учнівського самоврядування.
23 травня відбулася зустріч представників Вишгородської районної ради учнівського самоврядування ВРРУС «Up Town» з головою Вишгородської районної ради Ростиславом Кириченком.

Підлітки розповіли йому про свою діяльність, поділилися планами. Ростислав Миколайович з цікавістю спілкувався з нашими лідерами, ознайомився з рішенням робочої сесії ВРРУС «Up Town». Були узгоджені питання спільної діяльності. Зокрема, дійшли згоди про присутність депутатів учнівського самоврядування на сесіях Вишгородської районної ради.
Діти подякували Ростиславу Миколайовичу за небайдужість у питанні розвитку лідерського руху Вишгородшини й висловили надію на подальшу підтримку і співпрацю.