Звітує вокальна студія «СОЛО»

20.05.2019

ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ» у повній мірі демонструють творче зростання й вдосконалення майстерності вихованців нашого закладу.
20 травня був звітним днем вокальної студії «СОЛО». Наші вокалісти не тільки підготували чудовий концертний звіт, але й запросили до себе на відкрите заняття.

Керівник студії Світлана Стрелкова запропонувала цікаву тему: «Засоби музичної виразності». Вихованці студії виявили неабияку обізнаність у теорії та практиці вокального мистецтва, протягом заняття не тільки слухали педагога, але й активно спілкувалися, продемонстрували і прагнення якнайкраще оволодіти вокальною майстерністю, і музичну ерудицію, і вміння відчувати найтонші нюанси музики, текстів пісень.

А після заняття був перший сольний концерт студії «Соло». Різножанрові та різнохарактерні пісні у репертуарі студії, дебют наших співачок у ролі ведучих, вдала побудова самого концерту - усе було дуже гармонійно і створювало у залі дуже позитивну й емоційну атмосферу, глядачам було дуже цікаво. Окремої уваги заслуговують маленькі співачки-дебютантки, які дуже потішили глядачів. Це був їхній перший виступ на сцені - і вони були надзвичайно зворушливими, старанними і артистичними.
І глядачі, і самі артисти отримали задоволення, безліч емоцій та вражень від творчого звіту колективу.
Тож вітаємо студію «Соло» з новою творчою перемогою на шляху до вершин вокального й сценічного мистецтва. Радіємо за вас!