«ВІЗЕРУНОК». 10 років співаємо разом!

21.05.2019

У Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіті» нині майже щодня свято - свято творчості і натхнення. І це тому, що завершують цей творчий сезон ТРАВНЕВІ ЗВІТИ «ДИВОСВІТУ». В рамках цього звітного проекту 21 травня звітувала зразкова вокальна студія «ВІЗЕРУНОК».
Цей великий творчий колектив має окремий і важливий привід для звіту, адже цей сезон був ювілейним для наших вокалістів - 10 років творчої діяльності.

І відзвітували наші «Візерунки» у теплій дружній атмосфері, по-родинному, але дуже яскраво й гучно. У концерті були і різноманітні пісні, і цікаві розповіді про життя студії, і альбом з «історичними» фото, і квіти, і овації - словом, все, що має бути на ювілейному концерті.
Були і добре відомі нашій публіці пісні, які люблять, знають, підспівують, були і нові твори. Виступали у повному складі: і старші групи, і найменші співаки. Вели концерт також вихованці колективу, майстерно тримаючи увагу публіки, підтримуючи у залі теплу, невимушену атмосферу.
Були, звісно, і слова вдячності незмінному керівникові та засновнику колективу Тетяні Литвин, педагогу-постановнику Катерині Лютаєвій, і вітальні слова від директора «Дивосвіту» Олени Андріяш та начальника відділу освіти Тетяни Форощі, і святковий торт від батьків.
Браво «ВІЗЕРУНОК»! Нових творчих злетів вам!