МАМИНА ГРА

11.05.2019

З нагоди маминого свята наші ДИВО-мами вирішили... погратися! Ця цікава ідея стала дуже цікавою подією в житті «Дивосвіту». Нова ігрова програма від наших вигадників-культорганізаторів Інни Заблоцької та Катерини Караваєвої, до якої долучилися усі працівники Центру творчості, керівники різних студії, вихованці та їхні родини, називається просто і дуже по-родинному - «МАМИНА ГРА». І ця гра обіцяє стати ще однією нашою чудовою традицією.

Отже, «Мамина гра» - це сім творчих родинних дуетів-учасників (мама + донечка), які цікаво і творчо презентували себе і завзято змагалися у різних конкурсах. Цікаво й те, що родинні дуети були не тільки учасниками гри: наші ведучі - мама і донечка - Інна та Вероніка Заблоцькі, навіть в журі не обійшлося без сімейного дуету - мама Олена Іванівна Андріяш (директор «Дивосвіту») та син Олександр Андріяш (методист нашого Центру творчості).
Конкурсанти, тобто мами та їхні маленькі помічниці із семи творчих колективів «Дивосвіту», демонстрували свої таланти та здібності у конкурсах «Візитка», «Дитяче меню», «Мамин портрет», «Дитяча кімната», «Мамині підказки», «Недитяча справа». Матусі з донечками разом та поодинці виконували різні завдання: представили свою сім'ю та творчий колектив, мінялися ролями, гортали сімейні фотоальбоми, змагалися у естафетах, кулінарних турнірах, прибиранні кімнати, намагалися зрозуміти один одного.
Гра вийшла надзвичайно невимушеною й легкою, дійсно сімейною, ніхто не відчував себе суперниками, всі грали із задоволенням, адже конкурси були дуже веселими, дотепними і вигадливими.
Та все ж переможці в нас були. Лідером стала дуже яскрава й творча родина - мама Оксана та донечка Оленка Шапкаріни. Вони отримали головний приз і дипломи «ДИВО-мама» й «ДИВО-дитина». Втім, усі учасники отримали дипломи в різних номінаціях і солодкі подарунки.

Такі творчі заходи дають можливість зрозуміти наскільки цінними один для одного є усі члени родини, колективу, показати не лише свої творчі здібності, а й любов і позитивне ставлення один до одного. Дякуємо за цікаву гру і позитивні емоції авторам гри, за підтримку і цінні призи - директору Центру творчості Олені Андріяш, усій дружній команді адміністрації та працівників «Дивосвіту».