Юні таланти «Дивосвіту» на Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник»

19.04.2019

У Києві пройшов Міжнародний конкурс мистецтв «Соняшник». Географія фестивалю щороку розширюється і поповнюється новими талановитими юними співаками не лише з різних областей України, а й інших країн-сусідів. Численні учасники конкурсу змагалися у різних номінаціях фестивалю.
Юні таланти з «Дивосвіту» є постійними і знаними на цьому фестивалі. Але цього разу співачки з вокальних студій «Соло» і «Талант» були учасниками «Соняшника» вперше. Втім, це не завадило їм отримати найвищі нагороди фестивалю.

Тріо від студії «СОЛО» Вероніка Лупина, Христина Гуменна та Софія Хмілевська з композицією «Хто як не ти» та солістка студії Вероніка Лупина з композицією «Ой, мольфаре-чародію!» посіли ПЕРШІ МІСЦЯ у своїх номінаціях. Вітаємо з перемогою і юних співачок, і керівника студії Світлану Стрелкову!

Студія «ТАЛАНТ» Димерського відділення «Дивосвіту» також повернулася з дипломами за призові місця. Дует Ангеліна Дергач та Дарина Олексієнко з піснею «Подарунок» отримали призове ДРУГЕ МІСЦЕ. А солістка студії Катерина Костюченко посіла ТРЕТЄ МІСЦЕ. Радіємо творчим здобуткам дівчаток і вітаємо їх та керівника студії Вікторію Кадубенко!