«ІГРИ РОЗУМУ». Юніори. Ігри весняної серії у «Дивосвіті»

20.03.2019

Знову Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» збирає юних інтелектуалів Вишгородського району - почалася весняна серія інтелектуальних ігор сезону.
Першими змагалися юніори - відбулися два турніри для п'ятикласників та шестикласників навчальних закладів Вишгородського району.

На інтелект-шоу «ІГРИ РОЗУМУ» зустрілися спочатку команди учнів п'ятих класів з Димерської гімназії, Вишгородського технічного ліцею, Вишгородської школи №1, Козаровицької, Лебедівської та Синяківської шкіл.
Друга гра зібрала вісім команд учнів шостих класів з Димерської гімназії, Вишгородського технічного ліцею, Вишгородської ЗОШ №1, Димерської ЗОШ №1, Лебедівської, Козаровицької, Синяківської та Хотянівської шкіл
Автори й ведучі ігор Інна Заблоцька та Катерина Караваєва запропонували маленьким розумникам по п'ять конкурсів у кожній грі. Звісно, спочатку була традиційна розминка на загальну ерудицію - конкурс «Бліц», а потім ще багато різноманітних конкурсів з ребусами, анаграмами, задачами на логіку, конкурси на знання, кмітливість та розвиток мовлення, креативність та уяву, образність та швидкість мислення, увагу та пам'ять - словом, усі складові інтелекту.
Ігри були емоційними й захоплюючими, боротьба запеклою, та головне, що усі отримали і нові знання, і цікавий досвід, і показали та перевірили свій рівень інтелекту.

Найкращі результати на «Іграх розуму» серед п'ятикласників продемонстрували:
І місце - команда Вишгородського технічного ліцею;
ІІ місце - команда Вишгородської школи №1;
ІІІ місце - команда Синяківської школи.

Переможцями «Ігор розуму» серед шестикласників стали:
І МІСЦЕ - команда Синяківської школи;
ІІ МІСЦЕ - команда Димерської гімназії;
ІІІ МІСЦЕ - команда Вишгородського технічного ліцею.

Вітаємо переможців з новими здобутками, а всіх учасників та вболівальників з цікавою грою!