Щорічний ПЕРШИЙ ВЕСНЯНИЙ КОНЦЕРТ у «Дивосвіті»

01.03.2019

1 березня Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ» традиційно відзначає перший день весни «ПЕРШИМ ВЕСНЯНИМ КОНЦЕРТОМ».

Були у програмі і добре знайомі нашим прихильникам обличчя, і дебютанти, і традиційні для весняного концерту номери, і нові жанри. Приємним сюрпризом для публіки були класичні балетні соло-номери від танцівниць «Liberty». Не менш приємними були традиційні весняні котики, які малюки-ведучі з «Різних Людей» подарували своїм мамам, а віршики про мам у їхньому виконанні були дуже дотепними і веселими.
Концерт був різноманітним і за стилями та жанрами, і за віком учасників - від 5 до 16 років. Як завжди, саме у цьому концерті було багато прем'єр. Новими концертними номерами потішили глядачів усі учасники програми: Зразкова хореографічна студія «LIBERTY», вокальні студії «СОЛО» та «ДОРЕМІКС», Зразкове творче об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ», студія пластики і танцю «VIVA», Зразкова вокальна студія «ВІЗЕРУНОК», студія хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК».
Тож і цього року наша ДИВО-весна почалася творчо і яскраво.