День Соборності України. 100 років єдності

22.01.2019

22 січня Вишгородщина разом з усією Україною відзначала 100-річчя прийняття доленосного «акту злуки» - День Соборності України.
Активно й творчо відзначила цей день вишгородська учнівська молодь, долучившись до організації та проведення мітингу біля Вишгородської державної адміністрації.

Вишгородська районна рада учнівського самоврядування ВРРУС «UP TOWN», найактивніші підлітки району під час мітингу зібрали великий кольоровий «пазл» - карту України, яка символізувала єдність українських земель.

Після мітингу діти й дорослі зібралися у Вишгородській районній бібліотеці - там з нагоди Дня Соборності був організований телеміст між підлітками Київщини та Полтавщини. Наші вишгородські лідери спілкувалися з однолітками з Миргородського району, обмінювалися і знаннями про найвизначніші місця у різних областях України, і цікавими відомостями про них, і своїм досвідом лідерської діяльності.
І тут наш барвистий «пазл» став не просто картою або картинкою - він набув особливого змісту: знань, емоцій, прагнень молодої й активної «країни мрій», що прямує в майбутнє й прагне знати якомога більше про свою країну, бути дійсно дієвою і активною спільнотою. Словом, спілкування вийшло пізнавальним, корисним, цікавим.