«ДИВОСВІТ» на зимовій пасіці

10.01.2019

На зимових канікулах вихованці «Дивосвіту» збираються не тільки на заняття своїх гуртків та студій, але й на різноманітні екскурсії.
10 січня група вихованців Центру творчості побувала на «Зимовій пасіці» у Музеї давньоруського гончарства Вишгородського історико-культурного заповідника.

Діти познайомилися з надзвичайно захопленим своєю справою пасічником Олексієм Теплим, дізналися багато цікавого з історії бортництва та бджолярства, побачили на «Етнохуторі» музею старовинні вулики і борти, скуштували меду, власноруч зліпили з натурального воску собі по свічечці, подивилися цікаві фільми й мультики для дітей про бджіл та бджолярство, навіть костюми бджолярів приміряли і встигли дати інтерв'ю телеканалу «Є».
Нашу малечу розважив Ведмідь, який заліз у вулик, аби поласувати медом, та Бджілка, яка намалювала кожному на щічках маленьких яскравих бджілок.
«Дивосвіт» вдячний працівникам музею за запрошення на цей захід, який проходить в рамках програми «Канікули з ВІКЗ», за те, що на зимових канікулах діти мають змогу цікаво й змістовно провести час.