«ІГРИ РОЗУМУ». Осіння серія інтелектуальних ігор у «ДИВОСВІТІ» розпочалася

20.10.2018

Тиждень з 12 по 19 жовтня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» став початком осінньої серії інтелектуальних турнірів - стартували «ІГРИ РОЗУМУ». Тож і команда педагогів-авторів проекту «Інтелектуальний простір» (керівники проекту Інна Заблоцька і Катерина Караваєва), і команди учасників клубу інтелектуальних ігор з різних шкіл Вишгородського району активно готувалися до запеклих битв інтелекту.

дивосвіт_ігрирозуму-2018

Першими змагалися учні 7-8 класів - команди Хотянівської загальноосвітньої школи, Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради, Вишгородської загальноосвітньої школи №1, Козаровицької загальноосвітньої школи, НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», Димерської загальноосвітньої школи №1.
Результати гри:
1 місце - команда Вишгородської ЗОШ №1;
2 місце розділили команди Димерської ЗОШ №1 та Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради;
3 місце - Козаровицької ЗОШ.

дивосвіт_ігрирозуму-2018

дивосвіт_ігрирозуму-2018

дивосвіт_ігрирозуму-2018

А через тиждень на «Іграх розуму» зустрілися учні 6 класів - команди Хотянівської загальноосвітньої школи, Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради, Вишгородської загальноосвітньої школи №1, Димерської гімназії, Синяківської загальноосвітньої школи та Лебедівської загальноосвітньої школи.
Результати гри:
1 місце - команда Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міськради
2 місце розділили команди Вишгородської ЗОШ №1 та Синяківської ЗОШ;
3 місце - команда Лебедівської ЗОШ.
Осіння серія інтелектуальних ігор у «Дивосвіті» триває. Тож ми вітаємо учасників турнірів, що вже відбулися, з новим досвідом і новими перемогами у інтелектуальних змаганнях і чекаємо на наступні «Ігри розуму», які відбудуться незабаром

дивосвіт_ігрирозуму-2018

дивосвіт_ігрирозуму-2018

дивосвіт_ігрирозуму-2018

дивосвіт_ігрирозуму-2018