Вітаємо з новими перемогами творче об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ»!

01.11.2018

Вистава «PROsto_читаємо_КАЗКИ» зразкового творчого об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського районного Центру художньої творчості «Дивосвіт» ще у минулому творчому сезоні отримала кілька найвищих нагород всеукраїнських театральних фестивалів. Початок нового сезону також став успішним для юних акторів. На осінніх канікулах «Різні Люди» взяли участь у двох театральних фестивалях - і знову отримали найвищі відзнаки.

різнілюди_дивосвіт_театральнийфестиваль_переможці

27-28 жовтня відбувся XVIIІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Театральний форум». У фестивалі взяли участь театральні колективи з різних областей України, було представлено 27 вистав різного формату. Артисти різного віку - від дошкільнят до студентів - приїхали з Київської, Черкаської, Харківської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської областей, тут були театри і з маленьких містечок, і з великих - Київ, Харків, Дніпро. Найбільше було дитячих театрів з позашкільних освітніх закладів.
«Різні Люди» вже кілька років поспіль були учасниками і переможцями цього фестивалю. І цього року їхня вистава стала переможцем - І МІСЦЕ серед дитячо-юнацьких театрів. Крім того, дипломи за кращі акторські роботи отримали В'ячеслав Тарасюк та Євген Бісовецький.
А 30 жовтня виставу «PROsto_читаємо_КАЗКИ» юні артисти грали у фіналі обласного фестивалю дитячих театральних колективів «Театральні обрії» на сцені Київського академічного обласного театру ім. П.Саксаганського.
І знову найвища нагорода - ГРАН-ПРІ фестивалю. Цього разу журі відзначило акторську роботу Марії Сербиної - вона отримала диплом як найкраща актриса.
Тож вітаємо юних акторів-аматорів та їхнього керівника, автора сценарію і режисера вистави Олену Титаренко з новими перемогами!

різнілюди_дивосвіт_театральнийфестиваль_переможці

різнілюди_дивосвіт_театральнийфестиваль_переможці

різнілюди_дивосвіт_театральнийфестиваль_переможці