«ВІЗЕРУНОК» на «ЗІРКАфест». Вітаємо з перемогою!

30.04.2018

У самому серці Києва - в Колонному залі Київської міської державної адміністрації - 28 квітня відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» творчого проекту «ЗІРКАФЕСТ», у якому з успіхом взяли участь вихованці Зразкової вокальної студії «ВІЗЕРУНОК» (керівник Тетяна Литвин) Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

дивосвіт_візерунок_зіркафест

Конкурсантів оцінювало професійне і доволі прискіпливе журі - співаки, композитори, викладачі вокалу КНУКіМ та Інституту музики ім. Глієра.
У конкурсі взяли участь вокальні ансамблі з Києва, Борисполя, Броварів, Вишневого, Вишгорода. У номінації «Вокальні ансамблі» наша вокальна студія «Візерунок» отримала ГРАН-ПРІ.
Серед тридцяти п'яти солістів-конкурсантів вихованці студії «Візерунок» В'ячеслав Тарасюк та Івєтта Лютаєва здобули ПЕРШІ МІСЦЯ.
Цей проект щасливий для наших «Візерунків» - за підтримки «Зіркафесту» вони двічі побували на фестивалях у Польщі, з яких привезли безліч вражень, відзнак і польські пісні, які тепер є у їхньому репертуарі.
Тож подальшого цікавого творчого життя тобі, «Візерунок»! Вітаємо, пишаємося, так тримати!

дивосвіт_візерунок_зіркафест