Перемоги «ПРОЛІСКА» на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Соняшник»

26.04.2018

22 квітня у Києві відбувся Міжнародний фестиваль мистецтв «Соняшник».
Цей конкурс вже давно набув популярності в Україні та за її межами, тож у ньому завжди бере участь величезна кількість юних талантів. І цього разу свою майстерність демонстрували понад п'ятдесят хореографічних колективів-конкурсантів, народних та зразкових колективів.
Вихованці студії хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт» (керівник Олександра Нетикша) - від найменших танцівників до старшої групи - також були учасниками цього міжнародного фестивалю.

пролісок_дивосвіт_соняшник

У конкурсній програмі «Проліски» представили три танцювальних композиції.
Надзвичайно вдалим виявився прем'єрний номер «Матусі» - лірична композиція про вічну материнську любов, у якій танцюють найстарші досвідчені танцівниці і зовсім малюки - трирічні діти з підготовчої групи. Тож і дебют найменших «Пролісків» і прем'єра номеру були надзвичайно вдалими - найвища нагорода конкурсу «ГРАН-ПРІ».
Привезли димерські танцівники ще дві перемоги - І МІСЦЯ у своїх вікових категоріях отримали композиції «Домовички» та «Shuffle danse».
До скарбнички найвищих нагород студії «Пролісок» додалися ще три - і це результат численних репетицій, творчої праці керівника та допомоги батьків. Всім завдячуємо та щиро вітаємо!

пролісок_дивосвіт_соняшник

пролісок_дивосвіт_соняшник