Районний етап гри «Сокіл(«Джура»)». Семінар-практикум

14.03.2018

На Вишгородщині нарешті почав набирати обертів цікавий патріотичний проект - дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл (Джура)». Цьому значно сприяв семінар-практикум з організації та проведення цієї гри, організований відділом освіти і проведений Вишгородським районним Центром творчості «Дивосвіт». Семінар проходив на базі Литвинівської школи, де вже кілька років поспіль «Джурою» займається військово-патріотичний клуб «Легіон» Центру творчості «Дивосвіт».

дивосвіт_сокіл_джура

Керівник «Легіону» Андрій Сологуб та культорганізатор «Дивосвіту» Андрій Сальніков, який є координатором районного етапу гри «Сокіл(«Джура»)», не тільки інформували педагогів та учнів шкіл району про цей проект, але й відповіли на всі запитання, які виникали протягом обговорень, що часом перетворювалися на дискусії.
Чудовою ілюстрацією того, як проект діє на практиці, були презентації, відео фрагменти, покази, які продемонстрували на семінарі наші «легіонери».
Семінар з користю для себе відвідали учні загальноосвітніх закладів району: НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ст.», Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ст.», Ясногородської, Старопетрівської, Лютізької, Новопетрівської №1, Литвинівської, Димерської №1, Демидівської, Гаврилівської шкіл.
Долучилися до роботи семінару завідуюча відділом спортивного туризму та краєзнавства Центру творчості дітей та юнацтва дітей Київщини Личак Ірина Сергіївна та директор ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт» Андріяш Олена Іванівна.
Тож сподіваємося, що «Сокіл (Джура)» дійсно злітатиме все вище й буде все більше зацікавлювати юних патріотів Вишгородщини.