«ДВОЄ ВДОМА». Новорічні аншлаги у «Дивосвіті»

29.12.2017

Передноворіччя у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» - це надзвичайна пора: яскраві юрби юних артистів, радісне очікування великої творчої справи, яку із захватом і ентузіазмом роблять ДИВО-діти і ДИВО-педагоги. Саме таким, як і щороку, був грудень у «Дивосвіті».
А 24 - 27 грудня з величезним успіхом пройшла новорічна вистава «ДВОЄ ВДОМА». Чотири дні поспіль «Дивосвіт» вирував: щодня велелюдно й гамірно, щодня аншлаги, щодня понад чотириста глядачів у залі та понад двісті артистів на сцені.

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

«Двоє вдома» вистава авторська - і сценарій, і постановка художнього керівника «Дивосвіту» Олени Титаренко. Перипетії сюжету - майже детективна історія про те, як було викрадено й знайдено «годину чудес», тобто першу годину нового року, - були відтворені великим акторським колективом творчого об'єднання «Різні Люди». Дуже прикрасили й додали потрібної атмосфери виставі яскраві й динамічні хореографічні номери студії «Ліберті» та маленьких танцівників-початківців зі студії «Віва»; чудові новорічні пісні у виконанні вокальних студій «Візерунок» та «Соло»; запальні ритми барабанщиць зі студії «Феєрія».

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

А ще відвідувачі із цікавістю розглядали казково-новорічне фойє «Дивосвіту» й фотографувалися на фоні чудової локації, яку створила художник Марія Бреяк. Тут і ялинка надзвичайної краси з виготовленими вручну прикрасами, і камін, і безліч зимових атрибутів (ковзани, лижі, санчата), і ціла колекція великих і маленьких годинників (тридцять різноманітних і навіть раритетних експонатів), які зібрали спеціально для оформлення фойє наші вихованці та їхні батьки.

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

новийрік_дивосвіт_двоєвдома

Словом, свято, як завжди, вдалося! Наші ДИВО-артисти, втомлені й щасливі, отримали безліч схвальних відгуків від глядачів, а після завершення останньої вистави - подарунки від «Дивосвіту», за що всі дуже вдячні директору Олені Іванівні Андріяш. Потім відсвяткували на afterparty, яку влаштували для них батьки, з дискотекою, Дідом Морозом і смаколиками.
«Дивосвіт» пишається своїми талановитими вихованцями, креативною командою працівників Центру творчості, надзвичайно вдячний за всебічну підтримку батькам! Щасливого й ДИВОвижного усім нового року!