«ЧУДОВА СІМКА». Осіння серія інтелектуальних ігор у «Дивосвіті» завершилася «кольоровою грою»

24.11.2017

Інтелектуальна гра «ЧУДОВА СІМКА» для учнів 9-11 класів, що відбулася 24 листопада у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», завершила осінню серію інтелектуальних змагань серед учнівської молоді Вишгородського району. Учасниками турніру стали «чудові сімки» інтелектуалів з п'яти навчальних закладів району та міста: НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеню», НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеню», Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вишгородського технічного ліцею НТУУ «КПІ».

чудовасімка_інтелктуальніігри_дивосвіт

Команди показали високий рівень знань, ерудиції, логічного мислення, обізнаності в різних сферах світової культури.
Особливістю «Чудової сімки» є цікава побудова, ідея гри (автор Катерина Караваєва). Цього разу це була «кольорова гра»: сім конкурсів, кожний з яких відповідає семи кольорам веселки і має відповідну кількість питань (від семи до одного), які пов'язані з певним кольором. Крім того, гру ускладнювало ще одне правило: після кожного конкурсу команду залишав один гравець - тож в останньому конкурсі, «найдорожчому» за кількістю балів, які можна отримати за правильну відповідь, грав всього один учасник команди. Така структура турніру потребувала від гравців ще й вміння вибудувати власну стратегію гри.
Стартували команди рівно і впевнено, та згодом, перевага перейшла на бік команди гімназії «Інтелект», яка стала явним лідером гри. І це не могло не позначитися на результатах.
І місце - НВК «Гімназія «Інтелект» - ЗОШ І ступеню»;
ІІ місце - Лебедівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце - НВК «Димерська гімназія - ЗОШ І ступеню».
Вітаємо усіх гравців з цікавою грою і чекаємо зустрічі з нашими інтелектуалами на весняній серії ігор проекту «Інтелектуальний простір».

чудовасімка_інтелектуальніігри_дивосвіт

чудовасімка_інтелектуальніігри_дивосвіт

чудовасімка_інтелектуальніігри_дивосвіт

чудовасімка_інтелектуальніігри_дивосвіт

чудовасімка_інтелектуальніігри_дивосвіт

чудовасімка_інтелектуальніігри_дивосвіт