Ювілейний 15-тий театральний сезон творчого об’єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» почався гучною церемонією відкриття та прем’єрою вистави

17.10.2017

П'ятнадцятого жовтня, рівно о п'ятнадцятій, п'ятнадцять ведучих (хоча їх протягом свята стало значно більше) оголосили про початок церемонії відкриття 15-го театрального сезону зразкового творчого об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Саме так, як завжди, оригінально, весело, розкуто і надзвичайно творчо розпочали свій сезон вихованці цієї творчої спільноти.

15сезон_РізніЛюди_Дивосвіт

На сцену виходили всі покоління «Різних Людей»: були і наймолодші новачки, і такі «Різні Люди», які давно вже вийшли з дитячо-підліткового віку та вже приводять або збираються приводити своїх дітей до «Дивосвіту». Вони бажали молодому поколінню творчих злетів і бути такими ж успішними, як вони у свій час. А шлях цього колективу був дійсно дуже успішним, адже в скарбничці нагород «Різних Людей» є неодноразові чемпіонські звання в КВН, гран-прі та перші місця на театральних фестивалях, конкурсах інтерактивних ігрових програм, навіть у літературних конкурсах.
Зразкове творче об'єднання «РІЗНІ ЛЮДИ» та його незмінного керівника Олену Титаренко привітала директор Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» Олена Андріяш та головний спеціаліст відділу освіти Вишгородської райдержадміністрації Вікторія Добровольська. Родзинкою виступу директора був солодкий подарунок від рідного «Дивосвіту» - великий ювілейний торт. П'ятнадцять різнокольорових кульок і стільки ж троянд додали до своєї привітальної промови батьки юних артистів. Вишгородський міський голова Олексій Момот передав артистам свої привітання та грошову премію на обладнання для акторів гримерної кімнати.

15сезон_РізніЛюди_Дивосвіт

15сезон_РізніЛюди_Дивосвіт

15сезон_РізніЛюди_Дивосвіт

Словом, церемонія відкриття вдалася - і артисти на сцені, і глядачі сяяли посмішками і постійно вибухали оплесками та оваціями.
А потім була прем'єра, адже який же новий сезон без неї. Старша група творчого об'єднання показала виставу «Безіменна зірка» за однойменною п'єсою М.Себастіана. Театральне дійство захопило глядачів і талановитою грою акторів, і візуальними ефектами, і цікавим сюжетом. Емоцій після показу було надзвичайно багато.

15сезон_РізніЛюди_безіменназірка

15сезон_РізніЛюди_безіменназірка

15сезон_РізніЛюди_безіменназірка

15сезон_РізніЛюди_безіменназірка

15сезон_РізніЛюди_безіменназірка

15сезон_РізніЛюди_безіменназірка

Тож новий театральний сезон розпочато! Нових перемог і здобутків вам, «РІЗНІ ЛЮДИ», різноманітних і цікавих подій, творчих злетів і вдячних глядачів!