ТЕРИТОРІЯ IQ. Зустріч найрозумніших

28.09.2017

22 вересня територія Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «ДИВОСВІТ» перетворилася на «ТЕРИТОРІЮ IQ». Ігрова акція під такою назвою стала відкриттям сезону інтелектуальних ігор й зібрала найактивніших учасників інтелектуального руху школярів Вишгородщини, завсідників усіх ігор розуму, які проводяться у «Дивосвіті».
Вишгородська школа № 1, Димерська гімназія, Лебедівська школа, Димерська школа №1, Вишгородський технічний ліцей, Козаровицька та Хотянівська школи делегували по 10 учасників віком від 11 до 16 років, з ними, звичайно, прибули їхні вболівальники та педагоги.

інтелектуальніігри_дивосвіт

Керівники проекту «Інтелектуальний простір» Інна Заблоцька та Катерина Караваєва запропонували учасникам інтелектуальний квест з великою кількістю різноманітних ігор та тестів. До цього захоплюючого процесу долучилися педагоги «Дивосвіту».
Мета акції - зустріч, знайомство, спілкування юних інтелектуалів. Тому представники команд «перемішалися» й грали в різних групах, тож мали змогу познайомитися, поспілкуватися один з одним. Цього разу команди не змагалися між собою, але грали азартно й захоплено. Отже, як і зазвичай, перемогли дружба та інтелект.
Гра дійсно захопила всіх - і організаторів, і учасників - тож усі з нетерпінням чекають на продовження проекту. Осіння серія ігор розпочинається в жовтні.

інтелектуальніігри_дивосвіт

інтелектуальніігри_дивосвіт

інтелектуальніігри_дивосвіт

інтелектуальніігри_дивосвіт