Новорічні свята в "Дивосвіті"

16.01.2013

Novy Rik v Dyvosviti

Новорічні свята у Вишгородському Центрі творчості "Дивосвіт" пройшли, як завжди, яскраво і казково.

Виставу-казку "Снігова королева" відвідали близько півтори тисячі глядачів. Це святкове дійство не залишило байдужим нікого: і маленькі, і дорослі глядачі із захопленням спостерігали за сюжетом вистави, раділи і розчулювалися від акторської гри юних артистів - а після її закінчення ділилися враженнями, дякували, фотографувалися з казковими персонажами.

Щоправда, численні фотокамери відвідувачів вмикалися не лише на виставі, адже в холі "Дивосвіту" теж було чимало цікавого: фантазія і майстерність вихованців мистецьких студій, роботи яких можна було переглянути в експозиції "Зимовий вернісаж", оригінальні новорічні інсталяції - все це викликало захоплення і бажання зберегти на згадку.

snegovik

Відбулося і святкування районної ялинки для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Понад 400 дітей переглянули виставу і отримали солодкі подарунки від Вишгородської районної державної адміністрації. Народний депутат України Ярослав Москаленко відзначив, що його завжди приємно дивують свята в "Дивосвіті".

 

Переглянути фото з вистави у фотогалереї, у соціальних мережах facebook, vkontakte