Святкуємо ДИВОвижно!

05.12.2012

Цього року в передноворічний час у Вишгородському Центрі творчості "Дивосвіт" буде дивовижно сніжно! І це не дивно, адже диво-артисти готують для глядачів "Снігову Королеву".

snigova koroleva

Герої казки Г. Х. Андерсена, які мешкають у Казковій країні, потрапляють у знайому нам з дитинства історію, але цього разу - новорічну. Так, Герда врятує Кая, але персонажі, з якими вона зустрінеться по дорозі до Крижаного палацу Снігової Королеви, не зовсім андерсенівські: Королева і Принцеса Казкової країни перебувають у вічному конфлікті батьків і дітей; Розбійники ще зовсім діти і Стара Розбійниця має їх постійно виховувати, що в неї не завжди виходить; у Лапландії, куди прибуває Герда, їй допомагає сам Дід Мороз, а потім її намагаються налякати північні шамани. І ще безліч персонажів, які допомагають героїні розібратися у казкових перипетіях, а глядачам - поринути у святкову новорічну атмосферу: маленька Ялинкова Фея і весела Різдвяна Казка, дивакуватий Сніговик і невгамовна Казка Пригод, метушливі придворні Королеви, і серйозна Чарівна Казка... Втім, характеризувати всіх - справа невдячна, краще прийти і подивитися. 

Понад двісті диво-артистів віком від п'яти до вісімнадцяти задіяні у виставі. Співатимуть вокальні студії "Візерунок", "Соло", "Доремікс". Танцюватимуть: студія сучасної хореографії "Ліберті", студія бального танцю "Афіна", студія народної хореографії. Ансамбль "Рум'янок" гратиме на сопілках циганські мелодії, на барабанах - шаманські ритми, а найменші дударики-янголятка - різдвяні мотиви. Актори - творче об'єднання "Різні Люди".

Святкуємо дивовижно у "Дивосвіті"!