Інтелект-шоу "ЧУДОВА СІМКА"

20.11.2012

Сім років поспіль проходять у Центрі творчості «Дивосвіт» серії ігор інтелектуалів. Вже стали традиційними щорічні інтелект-шоу «Ігри розуму» та «Територія IQ».

Сьомий сезон було відзначено реалізацією нової ідеї керівника проекту «Інтелектуальний простір» Катерини Караваєвої. Це була осіння гра сезону 2012 - 2013 «Чудова сімка», яка проходила в «Дивосвіті» 16 листопада.

чудова сімка


На ігровому майданчику зібралися п'ять команд інтелектуалів  з різних шкіл району: Вишгородської ЗОШ №1,  Демидівської спеціалізованої школи, Вишгородського технічного ліцею, Лебедівської ЗОШ та Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я»  - в кожній було, звісно, по сім гравців. 

чудова сімка _ учасники

Конкурсів, як можна здогадатися, було теж сім. Кожний мав свій колір, адже і у веселці сім кольорів. Тож осінній похмурий день став більш барвистим і значно яскравішим, завдяки емоціям і азарту наших розумників та розумниць. Особливістю ігрової програми було те, що після кожного конкурсу команду залишав один з учасників, і кількість питань в конкурсах теж зменшувалася, відповідно до числа гравців.

У першому конкурсі «Сім чудес світу» треба було проявити свою ерудицію і відповісти на питання щодо нових чудес світу. Потім, в конкурсі «Шість континентів», юні інтелектуали мали продемонструвати і знання, і логічне мислення, відповідаючи на цікаві питання з життя країн, що розташовані на різних материках. Конкурс «П'ятий кут» вимагав від гравців знання видатних творів живопису, а в конкурсі «Чотири стихії», крім ерудиції, також треба було продемонструвати винахідливість і вміння аналізувати. «Три в одному» виявив широту словникового запасу учасників гри, а конкурс «Дует» вимагав не тільки ерудиції в музичній та спортивній сфері, як здавалось на перший погляд, а і вміння уважно слухати та включати своє образне мислення. 

Того ж, власне, вимагав і останній конкурс «Один + один», він був вирішальним і потребував від учасників вміння зосередитися та самостійно мислити, адже в ньому залишились тільки по одному гравцеві в кожній команді. 

Саме цей конкурс приніс перемогу команді Вишгородської школи №1. 

чудова сімка _ переможці

Друге місце отримала команда Вишгородського технічного ліцею, а третіми стали розумники з Лебедівської школи.

Конкурс сподобався і учасникам, і глядачам динамічністю та інформативністю. Інтелектуальні здібності нашої молоді не залишили жодних сумнівів. Тож, сподіваємось, що сімка виправдає свою репутацію щасливого числа і ще неодноразово ощасливить нас такою цікавою подією, як інтелект-шоу «Чудова сімка».