Студія «ПРОЛІСОК» на «ЗІРКАФЕСТ» у Вінниці. Вітаємо з перемогою!

11.10.2016

8 жовтня у місті Вінниця відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ» в рамках міжнародного телепроекту «ЗІРКАФЕСТ», в якому з успіхом взяла участь студія хореографічних мініатюр «ПРОЛІСОК» Димерського відділення районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт».

пролісок_вінниця_зіркафест_дивосвіт

Понад 600 талановитих дітей, найкращі художні колективи з усіх куточків України прибули на цей великий фестиваль. Це були учасники з Києва та області, Вінниці, Хмельницького, Одеси, інших міст та областей України.

Змагатися за призові місця «Проліскам» було хоч і складно, але цікаво, адже учасниками фестивалю були представлені на конкурс багато чудових танцювальних номерів. Втім, і композиції «Проліска» не стали винятком - «Дітки-маріонетки» захопили і глядачів, і професійне журі фестивалю.
Тож наші танцівники привезли з фестивалю диплом лауреата І ступеня.

пролісок_зіркафест_дивосвіт

Крім конкурсного виступу діти чудово проводили своє дозвілля: відвідали знамениті вінницькі фонтани, завітали до дитячого розважального центру кондитерської корпорації «Roshen», де мали змогу проявити свою кмітливість та ерудованість у запропонованих іграх та цікавих конкурсах, каталися на екскурсійному трамвайчику і, завдяки чудовому екскурсоводу, дізналися багато цікавих фактів про Вінницю.

пролісок_вінниця_зіркафест_дивосвіт

пролісок_вінниця_зіркафест_дивосвіт

Вітаємо «Пролісків» та керівника студії Олександру Нетикшу з перемогою та з чудовою й цікавою подією в житті цього невгамовного і надзвичайно активного колективу!