День Вишгорода і «ДИВОСВІТ». Чудовий початок творчого сезону

26.09.2016

24 вересня Вишгородський районний центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» був одним з найактивніших учасників святкування Дня Вишгорода. Останньої суботи вересня у «Дивосвіті» традиційно відзначається відкриття творчого сезону, а цього року 1070-річний ювілей рідного міста і традиції нашого творчого «диво»-закладу щасливо поєдналися.

деньвишгорода

Разом з мером Вишгорода Олексієм Момотом юні митці відкривали новий дитячий парк. Тож саме на цьому імпровізованому концертному майданчику і відбулося цьогорічне «ДИВО-відкриття» - концертно-розважальна програма, яка щороку розпочинає творчий сезон в «Дивосвіті», під час якої колективи закладу і презентували себе, і разом з вишгородською дітворою раділи новому цікавому місцю для сімейного дозвілля.

деньвишгорода

деньвишгорода

деньвишгорода

У День Вишгорода на центральній площі завжди відбувається особлива і дуже красива церемонія - весільна. І саме «диво»-артисти створювали урочистий і водночас романтичний настрій нареченим своїми виступами.

деньвишгорода

деньвишгорода

деньвишгорода

А ввечері артисти з «Дивосвіту» разом з найкращими колективами міста брали участь у великому святковому концерті.
Тож протягом дня на різних концертних майданчиках чулися голоси наших вокалістів зі студій «Візерунок» і «Соло», тішили глядачів танцювальні композиції «Ліберті» і театралізовані етюди творчого об'єднання «Різні Люди», гучні ритми барабанів студії «Феєрія».

деньвішгорода

деньвишгорода

деньвишгорода

деньвишгорода

Тож і відсвяткували, і творчий сезон відкрили. Чудовий початок!