Димерське відділення «Дивосвіту». Нові здобутки й перемоги. Так тримати!

06.06.2016

От і настав час літніх канікул - час відпочити і підвести підсумки останніх подій весни. Почнемо з Димерського відділення районного Центру художньої творчості «Дивосвіт».
Травень видався дуже продуктивною порою для димерських юних артистів. У їхній скарбничці творчих здобутків та перемог з'явилося багато нових дипломів з конкурсів міжнародного та всеукраїнського рівнів.

дивосвіт_київарттайм

У Всеукраїнському конкурсі «Шлях до успіху» вперше взяла участь маленька співачка Оля Стукаленко з вокальної студії «Смайлик» і здобула призове ІІІ місце, а більш досвідчена солістка цієї студії Олена Шпильова отримала на цьому ж конкурсі І місце. Також І місце Олена посіла на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник». Гран-прі «Соняшника» у своїй номінації здобула також вихованка «Смайлика» Вікторія Любиш.
Вітаємо з новими здобутками наших «Смайликів» та їхнього керівника Олену Ушакову.

дивосвіт_соняшник

Вихованці студії хореографічних мініатюр «Пролісок», як завжди, були найактивнішими у своїй конкурсній діяльності. Тож їхня скарбничка протягом травня наповнилася не одним гран-прі та дипломами за призові місця у кількох фестивалях.
Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв «Соняшник» у своїх номінаціях здобули танцівники «Проліску» за композиції «Детки-маріонетки» та «Африканські замальовки», а молодша група колективу - дебютанти конкурсу - отримали І місце за танець «Морячки».
На Х Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KIEV ART-TIME - 2016» студія хореографічних мініатюр «Пролісок» здобула призові ІІ та ІІІ місця.
ХХІХ Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв «Джерело надій» приніс «Проліскам» І місце за композицію «Детки-марионетки», а керівник колективу Олександра Нетикша отримала почесну відзнаку від Спілки хореографів «За найкращу хореографічну постановку».
Наступний ХХХ Всеукраїнський фестиваль «Джерело надій» був ще більш результативним для «Пролісків», адже вони отримали три нагороди фестивалю: Гран-прі - за композицію «Детки-марионетки», І та ІІ місця за танцювальні мініатюри «Африканські замальовки» та «Морячки».
Так тримати, «Пролісок»!

дивосвіт_київарттайм

Вітаємо педагогів і вихованців Димерського відділення «Дивосвіту» з новими перемогами й зичимо подальших успіхів!