Хореографічні колективи «Дивосвіту» на Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Соняшник»

14.03.2016

Хореографічні колективи «Ліберті» та «Пролісок» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» з успіхом взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник», який проходив 12 березня на великій сцені Культурно-мистецького центру Академії праці і соціальних відносин у Києві.

дивосвіт_соняшник-2016

Цей фестиваль добре знаний в Україні, і цього року вже вкотре він зібрав величезну кількість учасників з різних міст та областей України.
У кожній категорії фестивалю, в залежності від кількості учасників, присуджувалися призові місця та гран-прі. Хореографічних колективів на конкурсі було найбільше, тож і гідних суперників у наших танцівників було немало. Та «Дивосвіт» був представлений на високому рівні, тож і результати були вражаючими.
Студія хореографічних мініатюр «Пролісок» представляла дві композиції в різних категоріях, і обидві стали переможцями - гран-прі за номери «Детки-марионетки» та «Африканські замальовки».
Хореографічна студія «Ліберті» представила танець «Дам лиха закаблукам!» у номінації «Стилізація народного танцю» і також виборола гран-прі.
Вітаємо «Пролісок» і «Ліберті» та їхніх керівників Олександру Нетикшу і Павла Лук'яненка з перемогою на «Соняшнику» і зичимо їм нових творчих здобутків!

дивосвіт_ліберті_соняшник-2016