Весняна мистецька акція «Перше Березня» - 2016

02.03.2016

Щороку в перший день весни Вишгородський районний Центр художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» запрошує всіх на свою традиційну весняну мистецьку акцію «Перше Березня».

1березня_дивосвіт

Прихід весни - це завжди радісно і оптимістично. Та вже третій рік поспіль такі слова, як «оптимізм», «надія» для нас, українців, набули особливого значення, тепер вони означають - мир.
З минулого року саме першого березня в рамках заходу ініціативні групи мистецьких студій «Дивосвіту» почали проводити акцію «Привітай жінку-героя!» з нагоди прийдешнього весняного свята. Юні митці зі студій декоративного мистецтва «Орнамент», «Чарівні кольори», «Витівки» запросили усіх разом з ними виготовити привітальні листівки і сувеніри для жінок, які боронять нашу країну в зоні АТО.

1березня_дивосвіт

1березня_дивосвіт

1березня_дивосвіт

Першим весняним концертом потішили своїх прихильників творчі колективи «Дивосвіту».
Гучно й радісно розпочали весняну концертну програму барабанщики зі студії «Феєрія». Лунали пісні про омріяну мирну весну без війни і сліз у виконанні вокалістів зі студій «Візерунок» та «Соло»; українські запальні і ліричні пісні подарували глядачам студії «Фантазія» та «Доремікс».

1березня_дивосвіт

1березня_дивосвіт

1березня_дивосвіт

Весняних ритмів додали концерту танцівники зі студії хореографічних мініатюр «Пролісок», хореографічної студії «Ліберті» та студії художньої гімнастики «Віва».

1березня_дивосвіт

1березня_дивосвіт

1березня_дивосвіт

Звісно, вітали мам із прийдешнім жіночим святом найменші учасники концерту - малюки з театрально-естрадної студії «Лицедії» та вокальної студії «Візерунок». Жваво і захоплено спілкувалися із глядачами ведучі програми - артисти зі зразкового творчого об'єднання «Різні Люди».

1березня_дивосвіт

1березня_дивосвіт

Мирна весна, мамине свято, радісне й безтурботне дитинство, весняний настрій - така атмосфера панувала того вечора в залі «Дивосвіту».