Майстер-класи у «Дивосвіті»

03.02.2016

Декоративно-ужиткове мистецтво є частиною народної культури, адже здавна люди прагнули оточувати себе, свій побут красою, створювали її власноруч. Це розмаїте і багатогранне мистецтво формувалося та розвивалося протягом століть. З покоління в покоління передавалося своє розуміння прекрасного і секрети рукоділля. З часом ці знання та вміння поповнювалися новими зразками і техніками виконання. Неабиякий інтерес викликає воно і сьогодні, тому і користуються популярністю творчі об'єднання, в яких навчають саме рукоділлю.
У Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» діють 25 гуртків та студій декоративного напряму, де під керівництвом досвідчених педагогів-майстринь вихованці навчаються різним технікам рукоділля.

Дивосвіт_майстер-клас

Педагоги закладу постійно удосконалюють свою майстерність, вивчаючи нові підходи в роботі з дітьми, опановуючи технології виготовлення виробів різних напрямків декоративного мистецтва, і, звісно, діляться своїми творчими здобутками та секретами майстерності один з одним.
Нещодавно на базі Димерського відділення Центру творчості «Дивосвіт» пройшли майстер-класи досвідчених керівників гуртків декоративно-вжиткового напряму Наталії Михайлівни Андрук та Жаннети Георгіївни Красновид, на яких і відбувався той, такий необхідний для самовдосконалення педагога, обмін творчим досвідом.
В умілих руках викладачів звичайні матеріали перетворювалися на чудові вироби. І ці перетворення здійснювали власними руками всі учасники майстер-класів, щоб у подальшому навчити цьому і своїх вихованців. Виготовляли симпатичних курчаток у техніці об'ємної аплікації та янголят із синтепону і тканини.

Дивосвіт_майстер-клас

Від такого творчого спілкування отримали задоволення всі майстрині, адже важливою рисою справжнього педагога є бажання навчитися чогось нового, аби щедро ділитися набутими вміннями та знаннями зі своїми вихованцями.