Нові перемоги танцівників з "ПРОЛІСКУ". Фестиваль "Зіркафест. ЄДИНА КРАЇНА" у Трускавці

18.01.2016

Закінчилися зимові канікули, та не новорічний гастрольний тур диво-танцюристів зі студії хореографічних мініатюр «Пролісок» Димерського відділення районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» (керівник Олександра Нетикша).
13-14 січня у місті Трускавець відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Єдина країна», в якому з успіхом взяли участь юні танцівники з «Проліску».

дивосвіт_пролісок_зіркафест_трускавець

Цей великий мистецький фестиваль проводиться щороку в рамках телепроекту «Зіркафест», на нього з'їжджаються найкращі хореографічні колективи з усієї України. І цього року це були учасники з міста Києва та Київської області, Дніпропетровська, Маріуполя, Бердянська, Волновахи та інших міст та містечок нашої країни. Як наголосили організатори, фестиваль не лише розкриває дитячі таланти, а має ще одну мету - доброчинність. Зібрані на фестивалі кошти діти передали на потреби військових на фронті.

Результатом участі «Пролісків» у фестивалі стали дипломи лауреатів І ступеню за композиції «Дітки-маріонетки» та «Весела перерва».
Крім конкурсних виступів наші танцівники виступали на різних концертних майданчиках Трускавця - на площах та в концерт-холах - серед інших найкращих учасників фестивалю «Єдина країна».

дивосвіт_пролісок_зіркафест_трускавець

дивосвіт_пролісок_зіркафест_трускавець

Приємно і радісно було дітям поєднати працю з цікавим дозвіллям, адже Трускавець у новорічну та різдвяну пору - це безліч святкових розваг, традицій та вечірок. Крім того, відвідали місто Львів, де для них провели цікаву та змістовну екскурсію. Із захватом взяли участь у великому флешмобі учасників фестивалю. Завершилося все грандіозною пінною дискотекою у одному з найбільших розважальних центрів міста.

дивосвіт_пролісок_зіркафест_трускавець

дивосвіт_пролісок_зіркафест_трускавець

Ця подорож стала можливою за підтримки батьків вихованців та Димерського селищного голови Л.Г.Кучерявого, за що «Пролісок» висловлює їм велику вдячність.
Вітаємо студію хореографічних мініатюр «Пролісок» та їхнього керівника О.Нетикшу з цією перемогою і бажаємо, щоб таких яскравих і незабутніх вражень у їхньому творчому житті було ще дуже-дуже багато!