Новорічні свята у Димерському відділенні "Дивосвіту"

14.01.2016

Новорічна пора була дуже насиченою для вихованців Димерського відділення районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт». Вони і благодійний ярмарок-продаж провели, і відвідали з новорічними програмами багато закладів Вишгородщини, і до Трускавця на фестиваль успішно з'їздили, і, загалом, отримали дійсно незабутні враження від цьогорічних зимових свят.

дивосвіт_димер_новийрік2015

Святковий марафон розпочався в грудні і тривав протягом січня.
Веселі «Новорічні вечорниці» - це яскраве святкове дійство з новорічними та різдвяними піснями, веселими казковими персонажами, запальними танцями, різноманітними конкурсами та іграми, яке створила музично-театральна студія «Фантазія» (керівник Яніна Кулиняк) спільно зі студією хореографічних мініатюр «Пролісок» (керівник Олександра Нетикша) та педагогами Димерського відділення.

дивосвіт_димер_новийрік2016

дивосвіт_димер_новийрік2016

24 грудня юні артисти завітали з оцим арсеналом новорічних розваг до малюків Литвинівської школи, 29 грудня відбувся святковий новорічний концерт для батьків, 3 січня у Димерському будинку культури місцева малеча мала можливість повеселитися на вечорницях, 5 січня юних артистів приймав Всеукраїнський Центр професійної реабілітації інвалідів в селі Лютіж, а 6 січня на них з нетерпінням чекали солдати військової частини Національної гвардії України, що в Нових Петрівцях.
Також цей новий рік запам'ятається нашим димерським диво-митцям ще й доброю справою, яку вони зробили. Протягом грудня тривав благодійний ярмарок-продаж дитячих робіт, кошти від якого передали на лікування вихованки «Дивосвіту» Марійки Заклепної. Не лишилися осторонь батьки вихованців, керівники гуртків, педагоги шкіл і просто небайдужі люди, які виявили бажання допомогти талановитій дівчинці. Разом з артистами студії «Фантазія» Марійка взяла участь у новорічному святі, а потім на дітей чекали солодощі.

дивосвіт_димер_новийрік2016

дивосвіт_димер_новийрік2016_нацгвардія

дивосвіт_димер_новийрік2016_нацгвардія

Минули новорічні свята - і вихованці Димерського відділення «Дивосвіту» знову поринули у світ творчості, реалізують нові ідеї, працюють, створюють нові номери, мистецькі витвори, прагнуть нових творчих здобутків, аби знову й знову дарувати всім святкові дива.