ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ. Малюємо країну мрій!

22.01.2016

22 січня на календарі у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», що завжди змінює аркуш з нагоди важливих дат, День Соборності України, а поруч - виставка плакатів «Україна - країна мрій». До конкурсу плакатів з нагоди Дня Соборності долучилися вихованці образотворчих студій та краєзнавчих гуртків, що діють на базі шкільних музеїв Вишгородського району.

україна_країнамрій_дивосвіт

До цієї дати вихованці краєзнавчих гуртків, що діють на базі Лютізької, Литвинівської та Синяківської шкіл, підготували цікаві повідомлення про історію виникнення Дня Соборності, про відродження цього свята, «ланцюги єднання» в українських містах, історію створення державних символів України, які є символом об'єднання нашої країни від заходу до сходу. Створені нашими юними науковцями дослідження з цікавістю переглянули вихованці гуртків та студій на заняттях, що були проведені з нагоди важливої для кожного українця дати.
День Соборності України «Дивосвіт» збирався відзначити патріотичною просвітницькою акцією «Україна - країна мрій. Разом назавжди», втім, епідеміологічна ситуація не дозволила провести цей великий захід. Тож обмежилися переглядом виставки плакатів та тематичними заняттями в творчих об'єднаннях Центру творчості.

Найкращими плакатами на виставці «Україна - країна мрій» були визнані:
- серед робіт з образотворчого мистецтва - робота «Хочу жити без війни» (автор Поліна Склярова з Димерського відділення ЦТ «Дивосвіт»), плакат «Україна в моїх мріях» (автор Ростислав Дубіль з Димерської гімназії), плакат «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!» (автор Юлія Андрієнко з Демидівської спеціалізованої школи);
- серед робіт з декоративно-вжиткового мистецтва - панно «Україна - країна мрій» (автор Ілля Гонтарь з Ясногородської загальноосвітньої школи).

україна-країнамрій_дивосвіт

україна-країнамрій_дивосвіт

україна-країнамрій_дивосвіт